Warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: quantifier does not follow a repeatable item at offset 1 in /var/www/martinsminde.dk/public_html/wp-includes/class-wp.php on line 238
Omrokering i bestyrelsen. – Martinsminde H/F

Omrokering i bestyrelsen.

Blot lidt information til vores medlemmer.

Der har været en lille omrokering i bestyrelsen, da Mark E Elsborg har valgt at trække sig som bestyrelses medlem af personlige årsager og fordi han hellere vil koncenterer sig om hjemmesiden og det kommende haveblad og “have TV” i 2021. Suppleant Wissam Freijeh vil overtage hans plads.

Mark E Elsborg fortsætter altså som webmaster og designer af havebladet (og ja havebladet kommer til tiden i 2021 😉 )

Desuden kan vi også oplyse at David mikkelsen hellere ikke længere er en del af bestyrelsen, og at hans plads er blevet overtaget af suppleant Martin Østergaard.


Comments

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *